pátek 8. března 2013

TIP #72 Indian Wells R1 - Fognini @1.885 vs Bedene

OK 6-4 6-3 Průběh zápasu

V analýze zápasu Becker - Bedene na letošním Australian Open byla zmíněna Bedeneho nepříliš silná mentální soustava, která mohla představovat problém, protože to pro něj byl první kariérní zápas v hlavní soutěži takhle velkého turnaje. Podle průběhu zápasu to pak skutečně vypadalo, že ten zápas nezvládl především hlavou. V Indian Wells je scénář velmi podobný, protože turnaje série Masters se nikdy předtím nezúčastnil, a to ani v kvalifikaci. Jeho odolnost otestují i nelehké podmínky, které jsou dnes k dispozici v Indian Wells - pomalý kurt, chladné počasí a vítr nesvědčí útočnému pojetí. S Fogninim se utkali minulý týden v Acapulcu, kde Bedene vyhrál snadno první set, ale nakonec prohrál v tiebreaku třetího setu 6 bodů v řadě z vedení 6-6(4-1*).