pátek 22. února 2013

TIP #57 Dubai SF - Errani 1. set @1.917 vs Vinci

OK 6-3 6-3 Průběh zápasu

Když spolu hrály loni na US Open, má tehdejší analýza zněla: "Nechtěl bych znevažovat kvalitní tenisový měsíc na amerických hardech v podání Vinci, nicméně los byl k ní velmi příznivý, protože jí předhazoval soupeřky, které příliš herního rozumu nepobraly nebo zrovna procházely herní krizí. A nebo taky oboje dohromady. Vinci tak na kurtu působila spíš v roli psychologa, který si hraje s pacienty. V Montrealu vedla Wickmayer 5-1 ve třetím setu a nevyhrála, Kerber podávala na zisk druhého setu a nezískala ho, ve finále v Dallasu podávala Jankovic na zisk prvního setu a taky neúspěšně a nakonec Švedovová podávala do zápasu na US Open a Vinci zase unikla. V Errani na ni čeká nová soupeřka, na kterou nebude platit finesa a která nebude v rozdávání bodů tak velkorysá. V pěti vzájemných zápasech proti Errani uhrála v průměru 37.3 % svých druhých servisů a čelila jednomu breakballu na servis gem. Jejich letošní zápas z Acapulca nebyl vysílán, nicméně vhodná taktika byla k vidění v Barceloně, kde Vinci velmi jednoznačně prohrála s Halep. Ta se snažila hru hodně roztahovat a především posílala spousta vysokých míčů do backhandu Vinci, což generovalo chyby nebo otevíralo kurt. Od Errani se dá očekávat totéž."

V Dubaji je situace velmi podobná, s tím rozdílem, že Errani po předešlých zápasech zmiňovala únavu, proto pouze sázka na 1. set.